Biurka Gamingowe

Biurka z serii revodesk ECO, to jedne z naszych podstawowych modeli, oryginalny kształt blatu wyróżnia się na tle innych biurek komputerowych. Dwie wersje kolorystyczne blatu (białe lub czarne) w połączeniu z 4 stalowymi nogami zapewniają wystarczającą stabilność. Wielkość biurka jest optymalna i zapewnia wysoki komfort użytkowania. Biurko posiada przepust na kable. Do wyboru warianty z oświelteniem LED sterowane pilotem, oraz mediaport skłądający się z 2 gniazd oraz 2 portów USB (mogą służyć np. do ładowania telefonu).
Biurko dla graczy revodesk BASIC, to najtańsza wersja naszych biurek, powstająca z bardzo dobrej jakości materiałów. Duży blat w 2 wersjach kolorystycznych (czarna lub biała) w kształcie prostokąta wykonany z wysokiej jakości płyty wiórowej. Biurko posiada 4 stalowe nogi w kolorze czarnym z możliwością delikatnej regulacji, oraz przepust na kable. W innych wariantach tego modelu mamy do wyboru oświetlenie LED sterowane pilotem, oraz mediaport składający się z 2 gniazd oraz 2 portów USB (mogą służyć np. do ładowania telefonu).
Biurka revodesk ERGO to średnia półka w naszym sklepie, składają się z najwyższej jakości materiałów, występują w wariancie ze stelażem T-kształtnym z torem kablowym, oraz w tańszej wersji na czterech stalowych nogach.

Wyświetlanie 1–12 z 16 wyników